Senior Adótanácsadó

  • Budapest
  • megegyezés szerint
  • Teljes munkaidő
  • angol (B2)
  • Főiskolai

Globális hátterű partnercégünk közel 170 országban támogatja ügyfeleit könyvelési, könyvvizsgálói, tanácsadási szolgáltatással. Magyarországon 6 üzletágukkal kínálnak széles palettát különböző méretű és profilú cégek számára.
Szenior adótanácsadó pozícióba keresnek munkatársat, aki stabil, megbízható, alapos munkájával támogatná tevékenységüket.
Csapataik különböző adónemekre specializálódtak, így bármelyik kapcsán van tapasztalatod, lesz számodra fejlődést nyújtó pozíciójuk. Direkt adónemek kapcsán compliance típusú feladatokban számítanának Rád, de olyan pozícióban is kipróbálhatod magad, ahol az adóügyi szaktanácsok minden adónemre kiterjednek.

A pozícióról

  • Direkt adónemekkel foglalkozó kollégaként a társasági adót, helyi iparűzési adót és innovációs járulékot érintő compliance feladatok ellátása, bevallások ellenőrzése
  • Ügyfelek támogatása adóügyi szaktanácsokkal - minden adónemre kiterjedően
  • Adóügyi elszámolások jogszabályi megfelelőségének ellenőrzése
  • Adóhatósággal való kapcsolattartás menedzselése, adóvizsgálaton, átvilágításon való részvétel
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, különös tekintettel a feltárt adóügyi kérdésekre, problémákra
  • Ajánlatok készítése
  • A fiatalabb kollégák szakmai mentorálása, támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Minimum 3-5 éves, adótanácsadóként szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is, a nemzetközi ügyfelekkel és céges irodákkal való kommunikáció miatt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, határozott, szakmai tudását folyamatosan fejlesztő személyiség, aki szívesen lenne mentor is egyben

Amit Megbízónk kínál

  • Egyénre szabott fejlődési lehetőség és karrierút
  • Támogatott szakmai képzések
  • Modern, családbarát munkakörnyezet
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Pesti oldalon lévő iroda, ami tömegközlekedéssel is gyorsan megközelíthető
megpályázom a pozíciót