Store Manager

  • Budapest, Pest megye
  • megállapodás alapján
  • Teljes munkaidő
  • angol (B2)

Partnercégünk részére keresünk  egy  kiskereskedelmi területen tapasztalt, ügyfélorientált szemléletű Üzletvezetőt a Premier Outlet biatorbágyi márkaboltjába.

A pozícióról

  • Az üzletben dolgozók munkájának koordinálása, beosztások elkészítése
  • Új kollégák kiválasztása, betanítása, fejlesztése és motiválása
  • A cég termékeinek értékesítése és a vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • A termékválaszték szakszerű megjelenítése a vállalati szabályoknak megfelelően
  • Áruátvétel , leltározás előkészítése és lebonyolítása
  • A bolti készlet optimalizálása
  • Az áru minőségének rendszeres ellenőrzése
  • A bolt működésével kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Barátságos légkör kialakítása a csapaton belül

Elvárások

  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat, vezetői pozícióban
  • Eredmény orientált és nagy munkabírású személyiség
  • Esztétikai érzék
  • Számítógépes ismeretek (MS Office

Amit Megbízónk kínál

  • Munkalehetőség egy színvonalas cégnél amely kiváló minőségű termékeket forgalmaz
  • Érdekes munkaköri feladatok exkluzív környezetben
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Mobiltelefon, notebook
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaviszony, rugalmas munkaidő

megpályázom a pozíciót