Műszakvezető -Élelmiszeripari területre

  • Tolna megye
  • megállapodás alapján
  • Teljes munkaidő
  • angol (B1)
  • Érettségi

Nagy múltú élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk olyan műszakvezető kollégát, aki 15-20 fős csapatok koordinálásában több éves tapasztalattal rendelkezik. A családbarát és emberközpontú vállalat a folyamatfejlesztési törekvéseket is támogatja a termelés koordinálásán felül, melyet nagyvonalúan honorál.

A pozícióról

  • 15-20 fős csapat munkájának közvetlen felügyelete, irányítása
  • A termelési (mennyiségi és minőségi) célok, KPI-ok határidőre történő teljesítésének biztosítása
  • A munkavédelmi  és élelmiszerbiztonsági előírások betartatása, együttműködés a minőségügyi kollégákkal
  • A munkatársak motiválása, valamint a műszakok beosztása, szabadságok szervezése
  • A gyártósori hibák észlelése és elháríttatása, együttműködés a karbantartással
  • A hatékonyságnövelési törekvések támogatása, folyamatfejlesztési szemlélet képviselete
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • 3+ éves  gyártásban szerzett műszakvezetői tapasztalat termelésben
  • Legalább alapfokú angoltudás, szóban és írásban
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Megfelelő problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • A többműszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Gépészmérnöki végzettség

Amit Megbízónk kínál

  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag (cafeteria, bejárási támogatás, szállás biztosítása / lakhatási támogatás, napi egyszeri étkezés)
  • Emberközpontú, korrekt vezetés
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy dinamikusan bővülő, nemzetközi környezetben
Karina Bölcsföldi-Obring
megpályázom a pozíciót