Berendezésgyártó

  • Pest megye
  • megállapodás alapján
  • Teljes munkaidő

Erősáramú berendezésgyártással foglalkozó partnerünk keresi új munkatársát BERENDEZÉSGYÁRTÓ/BERENDEZÉSSZERELŐ
munkakörbe, 1 műszakos munkavégzéssel.

A pozícióról

• Műszaki rajz olvasás (Autocad/Eplan)

• Erősáramú villamos kapcsoló berendezések gyártása/szerelése

• Egyéni és csoportos szerelési feladatok ellátása

Elvárások

• Erősáramú középfokú végzettség

• Gyártásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat

• Számíthatunk a precíz munkádra önállóan és csapatban is

• Előny, de nem feltétel: B kategóriás jogosítvány

Amit Megbízónk kínál

1 műszakos munkarend: H-CS 07:00-16:00, P 07:00-14:00

Fix havibér, a szakmában eltöltött évek szerint meghatározva

• Havi nettó 42.000 Ft-os cafeteria juttatás

13. havi fizetés

• Munkába járásod az átlag fölött támogatjuk(40 ft/km, a BKK és helyközi jegyeknek a 86%-a)

Kiegyensúlyozott, senior csapat, jó vezetés

• Modern technológia, igényes, kellemes munkakörnyezet

• Határozatlan idejű szerződés

Ha érdekel az állás, küldd el fényképes önéletrajzod és felvesszük veled a kapcsolatot a további részletekről.

hasonló pozíciók

megpályázom a pozíciót