Vegyész Technológus

  • Budapest
  • megegyezés szerint
  • Teljes munkaidő
  • angol (B2)
  • Egyetemi

Megbízónk egy gyógyszeripari alapanyagok gyártásával foglalkozó cég, akik bővülés miatt keresnek új - tapasztalattal rendelkező - Vegyész Technológus kollégákat Budapesten.
Ha Önnek fontos a családias légkör, szakmai kihívások és rugalmas munkáltatói hozzáállás, jelentkezzen most!

A pozícióról

– Méretnövelési, optimalizálási, reprodukciós kísérletek végrehajtása
– Technológia-fejlesztés
– Kísérleti gyártások megszervezése
– Gyártási dokumentumok elkészítése
– Részvétel a folyamat validálásban és a tisztítás validálások végrehajtásában
– Üzemi rend ellenőrzése
– Riportok, jelentések, egyéb dokumentumok elkészítése
– Oktatások megtartása

Elvárások

  • Vegyész / vegyészmérnök Msc. egyetemi diploma
  • Legalább 2 év üzemi méretnövelési szakmai tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt Jelent:
  • PhD végzettség
  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Termelésirányítási / projektmenedzsment tapasztalat

Amit Megbízónk kínál

– Versenyképes jövedelem
– Cafeteria rendszer
– Egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
– Stabil, fejlődő cég
– Hosszú távú munkalehetőség
– Változatos feladatok
megpályázom a pozíciót