Technológia Optimalizálási Csoportvezető

  • Budapest
  • megegyezés szerint
  • Teljes munkaidő
  • angol (B2)
  • Egyetemi

Megbízónk egy gyógyszeripari alapanyagok gyártásával foglalkozó cég, akik bővülés miatt keresnek új - tapasztalattal rendelkező - Fejlesztő Technológus Csoportvezető kollégát Budapesten.
Ha Önnek fontos a családias légkör, szakmai kihívások és rugalmas munkáltatói hozzáállás, jelentkezzen most!

A pozícióról

  • általános laborrend kialakítása, fenntartása és ellenőrzése
  • laboratóriumok felszereltségének kialakítása, laboratóriumi eszközök beszerzése
  • laboratóriumok hatékony működésének kialakítása és fenntartása
  • az irányításod alá tartozó kollégák teljesítményének ellenőrzése, szükség esetén javító intézkedések meghozatala
  • részvétel az új kollégák kiválasztásában, betanításában

Elvárások

  • vegyész, vegyészmérnök, gyógyszervegyész képzettség (M.Sc. fokozat)
  • legalább 5 éves szerves kémiai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • jó szervező és problémamegoldó képesség, kiemelkedő együttműködési készség
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalat (5-10 fő irányítása)
  • minimum középszintű, tárgyalóképes (írásban és szóban egyaránt) gyakorlati angol nyelvismeret
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret
  • szakma szeretete, proaktivitás, precizitás, rugalmasság, önállóság

A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • gyógyszeripari tapasztalat

Amit Megbízónk kínál

– Versenyképes jövedelem
– Cafeteria rendszer
– Egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
– Stabil, fejlődő cég
– Hosszú távú munkalehetőség
– Változatos feladatok
megpályázom a pozíciót