Senior Preparatív vegyész (szintetikus) K+F

  • Budapest
  • megegyezés szerint
  • Teljes munkaidő
  • angol (B2)
  • Vysoká škola

Megbízónk egy gyógyszeripari alapanyagok gyártásával foglalkozó cég, akik bővülés miatt keresnek Senior Preparativ Vegyész kollégákat Budapesten.
Ha Önnek fontos a családias légkör, a hosszú távú munkalehetőség és a csapatmunka, jelentkezzen az alábbi pozícióra!

A pozícióról

  • Irodalomkutatás
  • Szintetikus preparatív fejlesztő munka laboratóriumban
  • Az elvégzett munka pontos, naprakész dokumentálása

Elvárások

– Vegyész, vagy Vegyészmérnöki diploma (M.Sc. fokozat)
– Legalább 5 év szerves preparatív területen szerzett szakmai tapasztalat
– Erős középszintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás (a szakmai nyelvet is beleértve)
– Magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
– Önálló, megbízható munkavégzés
– Jó szervező és problémamegoldó képesség, kiemelkedő együttműködési készség

Előnyt jelent:
– Projektvezetési tapasztalat
– Technológia fejlesztési tapasztalat
– Ph.D fokozat

Amit Megbízónk kínál

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Cafeteria rendszer
  • Egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)
megpályázom a pozíciót