Marketing asszisztens

  • Pest megye
  • Full-time
  • English (B2)
  • College

Ha szeretnél változást elérni az egészséges és fenntartható környezet kialakításával és örömmel vennél részt egy globális cégcsoport tagjaként nemzetközi projektekben, ahol értékelik a sokszínűséget és megvalósítják céljaikat akkor a hirdetésünk neked szól.
Megbízó partnerünk egy holland hátterű vállalat, több kontinensen is aktív szereplője az építőipari szektornak.

About this position

  • Digitális csatornák karbantartása, rangsorolása és optimalizálása (Weboldal, CRM rendszer)
  • Helyi és regionális kampányokon való részvétel egy lelkes és profi csapattal, ahol a projektvezetőddel és a hub csapattal közösen alkothatok valami nagyszerűt (landing oldalak, Google, DM)
  • Kulcsfontosságú ügynökségekkel és digitális marketing szakemberekkel való kapcsolattartás, hogy első kézből értesülj a legújabb trendekről
  • Szoros együttműködés a helyi értékesítési csapattal a fókuszált digitális csatornák maximális kihasználása érdekében

Requirements

  • Felsőfokú marketing vagy üzleti területen szerzett diploma
  • Közösségi médiában szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat (Google, weboldal szerkesztés, digitális tartalomkezelés)
  • Közösségi média platformok magas színtű ismerete (hírlevél, lead generálás, konverzió)
  • Angol kommunikációs szintű nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

Offer

  • Versenyképes munkabér
  • Negyedéves bónusz juttatás
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli munka, fejlődési lehetőség
  • Támogató légkör és összetartó csapat
  • Home Office lehetőség