Junior Ingatlan-vagyonértékelő

  • Budapest
  • megegyezés szerint
  • Teljes munkaidő
  • angol (B2)
  • Maturita

Partnerünk nemzetközi kereskedelmi ingatlanszolgáltató vállalat, akik szakértelmükkel, immár több mint 100 éve segítik az ingatlan tulajdonosokat és bérlőket világszerte. Folyamatos innovációnak köszönhetően saját területükön piacvezetők, partnereik számos területen számíthatnak tudásukra, pl. egészségügy, e-commerce, logisztika, oktatás, energiaipar. Jelenleg magyarországi csapatukat bővítik új taggal. Téged keresnek, ha már volt lehetőséged belekóstolni a szakmába és most szeretnéd elmélyíteni a tudásod, szívesen foglalkozol kereskedelmi ingatlanok vagyonértékelésével.

A pozícióról

Tapasztalt kollégák felügyelete alatt, de többnyire önállóan a következő feladatokban fogsz részt venni:
  • komplett értékbecslési riportok elkészítése, főként irodaházak, társasházak, közösségi ingatlanok értékbecslése;
  • a megfelelő értékbecslési módszer meghatározása (DCF, maradványértékeléses, összehasonlító stb.);
  • helyszíni szemléken való részvétel;
  • ügyfél-menedzsment és portfólió kezelés;
  • napi szintű együttműködés a kollégákkal;
  • egy csapat tagjaként utazás belföldön és környező országokba (évi 2-3 alkalommal).

Elvárások

Érdemes beadnod a pályázatod, ha:
  • 1-3 év ingatlan értékbecslésben szerzett tapasztalatod van és részt vettél legalább egy nagyobb ingatlan értékbecslésében, pl. társasház;
  • folyékony az angol nyelvtudásod – szóban és írásban egyaránt;
  • magabiztosan kezeled az MS Office családot, a kisujjadban van az Excel;
  • jó csapatjátékos vagy, szívesen tanulsz és szeretsz rendszerben tekinteni az elvégzendő feladatokra.

Amit Megbízónk kínál

Amit ők kínálnak Neked cserébe:
  • a szakma legnevesebb cégénél szerezhetsz szakmai tapasztalatot, mentorok kezei alatt;
  • fiatalos csapat, akik figyelnek arra, hogy már az első napoktól jól érezd magad köztük és hasznos munkát végezhess;
  • agilis, innovatív, multinacionális környezetben fejlesztheted a képességeidet;
  • Hibrid munkavégzés - heti 3 nap Home Office
  • a cafetéria felhasználásáról Te döntesz és rengeteg lehetőség közül válogathatsz;
  • szakmailag és anyagilag is meg fognak becsülni, természetesen térítik az utazási költségeidet.

hasonló pozíciók

megpályázom a pozíciót